siłownia  dominator

Żyjemy w czasach, kiedy każdy z nas funkcjonuje na wysokich obrotach, nie mając czasu dla samego siebie. Pośpiech, stresująca praca, codzienne obowiązki sprawiają, że odczuwamy brak sił i motywacji do działania. Dominator Fitness Club to klub stworzony z myślą o wszystkich bardziej lub mniej aktywnych, ceniących sobie klubową atmosferę, niezwykły urok i energetyczny klimat siłowni, motywujący do podejmowania nowych wyzwań. Klub Dominator jest lokalem o wysokim standardzie - odpowiedni wystrój, klimatyzowane pomieszczenia, najlepszy sprzęt wiodących firm PRECOR, HOIST, NAUTILUS, MATRIX, LIFEFITNESS, PULSE, CYBEX, ERGO FIT, FRIMOTION, SCHWIN i OLYMP oraz profesjonalna kadra trenerów i instruktorów. Oferujemy Państwu indywidualne podejście, dostosowanie treningu do potrzeb i możliwości organizmu, jak również dobór odpowiedniej diety oraz planu suplementacji. Zapewni to Państwu przede wszystkim poprawę kondycji i ogólnego samopoczucia, jak również możliwość zmiany sylwetki i nawyków żywieniowych.

training

Without self-discipline, success is impossible.

karnety

Siłownia Dominator  dla  utrzymaniu zdrowia i dobrej kondycji przez cały rok. Uruchomił specjalnie dla Was Karnety. W cenie karnetu wliczone jest : 
   - 2x w miesiącu sauna pa 1-ej godzinie.
 - napisanie treningu
 - napisanie diety
 - pokazanie ćwiczeń przez instruktora W klubie DOMINATOR obowiązuje tylko płatność gotówkowa
  Wejście jednorazowe -25 zł
  Sauna -30 zł/1h
  Karta członkowska -15 zł
  Trening personalny -100 zł
  Pakiet treningów miesięcznych (2x tygodniu) -600 zł
  Pakiet treningów miesięcznych (3x tygodniu) -800 zł
  Karnety
  Oferujemy Państwu stałe ceny karnetów (bez umowy):
  Karnet open -139 zł
  Karnet open dla Par -230 zł
  Karnet półroczny 695 zł -1 miesiąc gratis
  Karnet roczny 1251 zł -3 miesiące gratis
  Karnet półroczny dla par 1150 zł -1 miesiące gratis
  Karnet roczny dla par 2070 zł -3 miesiące gratis
   
Oferta Walentynkowa dla par KARNETDLA PARY 200 zł (cena promocyjna obowiązuje do 14.02 włącznie)
 
Oraz szereg korzyści wynikających z zakupu karnetu:
  - opiekę trenerską,
  - ułożenie indywidualnego planu treningowego,
  - dobór odpowiedniej diety oraz planu suplementacji,
  - możliwość skorzystania 2 razy z sauny w cenie karnetu,
  - możliwość zawieszania karnetu na okres 14 dni w ciągu roku,
  - funkcję "skarbonka",
  - szeroki asortyment odżywek i suplementów diety,
  - możliwość nieograniczonego korzystania z siłowni 24 h na dobę 7 dni w tygodniu.
 

Akceptujemy karty

sauna

 
 Zalety korzystania z sauny
 
 
    Seans w saunie niesie wiele korzyściami dla organizmu. Powietrze w saunie rozgrzewa się do temperatury 110°C, a wilgotność powietrza sięga 10%. Badania wskazują, że pobyt w saunie ma znakomity wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Za sprawą sauny nasza skóra ulega zmiękczeniu - ciepło otwierając pory oczyszcza je z zanieczyszczeń, wyrównuje temperaturę skóry, pozwalając na utrzymanie jej czystej i pięknej, niwelowane są bóle mięśni i stawów, ułatwia się oddychanie, a wysokie ciśnienie krwi zostaje w danym momencie obniżone, odnotowuje się również wzrost przemiany materii nawet o 11%, zwiększenie odporności i wydolności organizmu, odprężenie i odpoczynek.  

  
 Jak korzystać z sauny  


 Prawidłowy seans w saunie składa się z 3 podstawowych cykli: nagrzewanie – schładzanie – relaks, które mogą być powtarzane tyle razy, na ile pozwala nam nasze samopoczucie. Najbardziej optymalną ilością są trzy cykle, lecz jest to sprawa bardzo indywidualna. Pierwszym krokiem powinien być prysznic by dokładnie oczyścić skórę i włosy, a następnie dokładne osuszenie całego ciała włącznie z włosami. Seans w saunie polega na dużej kontrastowości bodźca termicznego, dlatego powinniśmy przebywać naprzemiennie w temperaturze niskiej i wysokiej. Dokładne informacje na temat korzystania z sauny można znaleźć w regulaminie dostępnym w siłowni.  


 Przeciwskazania  


 Sauna ma wielu zwolenników, ale także wielu przeciwników, co wynika przede wszystkim z przeciwwskazań oraz komplikacji, jakie może przynieść jej użytkowanie. Nie korzystajmy z sauny jeśli towarzyszą nam dolegliwości reumatoidalne, infekcje typu: gruźlica, przeziębienie czy ostra astma, kiedy nadużywamy alkoholu, narkotyków bądź jesteśmy na kacu. Osoby starsze, osoby z wrzodami i guzami, chorobami wenerycznymi, dzieci do lat 6 oraz kobiety w ciąży również powinny unikać kąpieli w saunie. Przeciwwskazaniem jest również niedawno przebyty zawał mięśnia sercowego, niewydolność serca, krążenia oraz choroby serca i nadciśnienie, stulejka, daltonizm oraz padaczka.

masaż

masaże  zdrowotne i prolecznicze 

Masażem nazywamy oddziaływanie bodźcami mechanicznymi na tkanki organizmu, przy biernym zachowaniu masowanego.   
 FRUKACZ WOJCIECH   
 Mgr.  Fizjoterapii Spec. Odnowa Biologiczna Fizjoterapiia Sportowa   - Młoda  Ekstraklasa – Legia  Warszawa Młodzieżowa  Reprezentacja Polski  U – 21   


   FIZJOTERAPIA - rehabilitacja, masaż, fizykoterapia, fala uderzeniowa ODNOWA BIOLOGICZNA - sauna, masaż sportowy, relaksacyjny, izometryczny TERAPIA MANUALNA - diagnostyka oraz terapia metodą Plaatsmana FIZYKOTERAPIA- pole magnetyczne, elektroterapia, ultradźwięki, laser, fala uderzeniowa
 DIAGNOSTYKA , LECZENIE URAZÓW SPORTOWYCH DIAGNOSTYKA , LECZENIE ZESPOŁÓW BÓLOWYCH KRĘGOSŁUPA  


 KONTAKT I ZAPISY :   0-604-286-268

zapraszamy do skorzystania

Z NASZEJ SIŁOWNI DOMINATOR